Grafik ubral ministryni pár kilo. Jenomže se na to přišlo!

Ministryni sociálních věcí ve vládě Andreje Babiše Janě Maláčové z ČSSD se za dobu jejího úřadování ve funkci dařilo. Tedy alespoň přibrat. Ona ale nyní doslova zázračně zhubla, ze dne na den. Jak? Známe detaily její skvělé diety.

Není to nic divného, mnoho politiků si ze svého působení v parlamentu či ve vládě přilepší i nějakým tím kolem navíc. Jsou tací, co se s tím snaží něco dělat a zhubnout. Třeba jako před lety spolustranník Maláčové Milan Chovanec. Paní ministryně se vsak rozhodla, že shodí rychleji a především bez námahy. A tak si nechala ubrat pár kil grafikem. Bohužel ten nebyl při editaci videa tak pozorný a pečlivý. Maláčové sice ubral na každé straně dobrých dvacet třicet kilogramů, a to tak, že jednoduše korpulentní ministryní zúžil v počítači. Použil tzv. klonovací razítko, kterým “naberete” jedno místo v obrazu a posunete ho snadno kamkoli jinam. V tomto případě asi o deset centimetrů na každé straně. Vedle nepřirozeně krátkých rukou se však v 44 vteřině (v našem zkráceném v sedmé vteřině) videa zveřejněného na profilu Maláčové zapomnělo na smazání části rukou. V jeden okamžik se tak na videu objeví červené nehty Maláčové hned dvakrát. Stane se.

Jenomže co si myslet o ministryni, která nám lže v takových pitomostech? Jak nám asi mluví pravdu v mnohem důležitějsích věcech?

Zdroj: https://domacinoviny.cz/zazracna-dieta-ministryne-malacove/

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient